AKTUALNOŚCI

REAL ESTATE CONFERENCE – Największa akademicka konferencja o rynku nieruchomości w Polsce

Inwestowanie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce to temat przewodni tegorocznej Real Estate Conference (REC). Podczas REC 2016 przyjrzymy się również aktualnym trendom na rynku nieruchomości, największym transakcjom ostatniego roku jak również możliwym kierunkom rozwoju rynku.

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości przy Szkole Głównej Handlowej zaprasza serdecznie na REC 2016 już 6 grudnia do budynku C Szkoły Głównej Handlowej przy alei Niepodległości 128.

W roli prelegentów wystąpią przedstawiciele czołowych firm z sektora nieruchomości komercyjnych, min.: JLL, Colliers, Savills oraz CBRE. Również dzięki nim następnego dnia (07.12) uczestnicy konferencji będą mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić kompleksy biurowe Warsaw Spire i Metropolitan, jak również uczestniczyć w warsztatach w biurach JLL i Colliers.

REC 2016 jest wydarzeniem otwartym, w którym może uczestniczyć każda zainteresowana osoba. Konferencja skierowana jest do szerokiej publiki, od studentów po specjalistów z branży, od zupełnych laików w dziedzinie nieruchomości komercyjnych po miłośników tego sektora gospodarki. Każdy z uczestników konferencji z pewnością znajdzie na niej coś dla siebie.

Jakie kwestie zostaną poruszone podczas konferencji i na jakie pytania odpowiedzą nasi prelegenci? Będą to min.:

Czy inwestycje w nieruchomości komercyjne mogą stanowić alternatywę dla inwestowania na rynku papierów wartościowych ? Przyjrzymy się wspólnie tej alternatywie podczas REC 16.

Jak działają najwięksi gracze na rynku nieruchomości komercyjnych?

W 2015 i według prognoz w 2016 roku notować będziemy rekordowe wolumeny transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce – o jakich kwotach mówimy? W którym kierunku rozwija się rynek ? Jak wygląda specyfika pracy w tym obszarze ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskacie na konferencji REC 16.

Udział w konferencji w charakterze Partnera Platynowego potwierdziły już wiodące agencje doradcze rynku nieruchomości komercyjnych: JLL i Colliers. Z kolei Urbnews.pl współpracuje z organizatorami Real Estate Conference 2016 w charakterze Partnera Medialnego.

Po więcej informacji na temat REC 2016 zapraszamy na stronę SKN Inwestycji i Nieruchomości na Facebooku.

Agenda REC2016

www.fb.com/skniin

www.fb.com/RealEstateConference

www.skniin.pl