AKTUALNOŚCI

RESERVED Kids i SiNSAY w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Gdańsk dołączyły dwie nowe marki należące do spółki LPP S.A. Od 3 grudnia klienci mają do dyspozycji salony RESERVED Kids i SiNSAY oferujące kolekcje dziecięce i młodzieżowe. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Gdańsk odpowiada Immochan.

Źródło: mat. prasowe

W rozbudowywanym obecnie Centrum Handlowym Auchan Gdańsk sukcesywnie otwierają się kolejne salony. Od 3 grudnia klienci mogą korzystać z oferty sklepów firmowych marek RESERVED Kids i SiNSAY, należących do spółki LPP.

Salon RESERVED Kids zajął lokal o powierzchni blisko 360 mkw. Najmłodsi i ich rodzice znajdą tutaj bogaty wybór ubrań i akcesoriów dla dzieci w wieku do 14 lat. W ofercie sklepu można znaleźć wygodne kolekcje na co dzień i eleganckie stroje dziecięce na wyjątkowe okazje, w tym najnowsze propozycje świąteczne.

Z kolei salon firmowy SiNSAY zajął lokal o powierzchni ponad 345 mkw. Jego oferta adresowana jest do młodych klientek, które poszukują inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych. Głównymi atutami marki SiNSAY są różnorodność, nietuzinkowe projekty osadzone w najnowszych trendach. Znakiem rozpoznawczym marki są T-shirty z odważnymi wzorami i nadrukami, a także oryginalne akcesoria.

– Ostatnie miesiące w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk upływają pod znakiem korzystnych zmian. Otworzyliśmy kolejną, dobudowaną część obiektu, w której pojawiły się salony popularnych marek. Cieszymy się, że dołączyły do nich kolejne – Reserved Kids oraz SiNSAY, które rozszerzą naszą ofertę mody dziecięcej i młodzieżowej – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Obecnie w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk trwa ostatni etap rozbudowy. Prace budowlane obejmują południową część galerii handlowej oraz parking. W części, która aktualnie jest w trakcie rozbudowy, pojawią się nowe lokale handlowe i usługowe, a także przestrzeń wspólna z licznymi udogodnieniami. Zakończenie rozbudowy Centrum Handlowego Auchan Gdańsk jest zaplanowane na pierwszą połowę 2017 r.

Źródło: Auchan Gdańsk