AKTUALNOŚCI

Ronson Development zakończył realizację drugiego etapu osiedla Panoramika w Szczecinie

Ronson otrzymał pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu osiedla Panoramika położonego przy ul. Panoramicznej w szczecińskiej dzielnicy Warszewo. Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nabywców znalazło ponad dwie trzecie mieszkań. W ofercie wciąż dostępny jest szeroki wybór mieszkań w ramach trzeciego etapu osiedla.

Źródło: Ronson Development

Źródło: Ronson Development

– Mieszkania na osiedlu Panoramika są doskonale doświetlone i zostały zaprojektowane z zachowaniem zasad funkcjonalności. Cechy te w połączeniu z atrakcyjną ceną i dbałością o najwyższą jakość okazały się kluczem do sukcesu dwóch pierwszych etapów. Podobnego scenariusza spodziewamy się w przypadku trzeciego etapu osiedla, w ramach którego oferujemy 122 lokale o rozkładach dostosowanych do możliwości finansowych klienta – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Ronson Development.

W ofercie osiedla Panoramika dostępne są kawalerki, mieszkania, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 30 m 2 do 105 m2 . Metraże popularnych mieszkań dwupokojowych zaczynają się już od 34 m2 , a trzypokojowych od 56 m2 . Najniższa cena za mieszkanie wynosi 144 tys. zł., a część lokali objęta jest rządowym programem wsparcia „Mieszkanie dla Młodych”. Cechą charakterystyczną projektu jest kaskadowa forma zabudowy, która w połączeniu z naturalnym nachyleniem terenu Wzgórz Warszewskich w kierunku południowym sprawia, że z każdego budynku roztacza się wyjątkowy widok na panoramę miasta.

Panoramika to propozycja dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas w otoczeniu natury i jednocześnie potrzebują sprawnej komunikacji z centrum miasta. W niedalekiej okolicy znajdują się tereny zielone i rekreacyjne, takie jak Jasne Błonia, Las Arkoński czy Jezioro Głębokie, a rozbudowana siatka komunikacji miejskiej pozwala mieszkańcom na szybki i sprawny dojazd do centrum miasta.

W ramach I i II etapu powstało niemal 200 lokali, a cała inwestycja będzie liczyć 499 mieszkań. Zakończenie budowy trzeciego etapu planowane jest na czwarty kwartał 2017 r.

Źródło: Ronson