AKTUALNOŚCI

Ronson sprzedał już dwie trzecie mieszkań w poznańskiej inwestycji Młody Grunwald

Ronson Development sprzedał dwie trzecie z ponad 390 mieszkań w ramach osiedla Młody Grunwald zlokalizowanego u zbiegu ulic Jeleniogórskiej i Kamiennogórskiej w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. W ofercie dostępny jest jeszcze szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 37 m 2 do 133 m 2 , w tym także nowoczesne mieszkania z antresolą. Zainteresowani kupnem skorzystają ze specjalnej oferty obniżonej raty kredytu w wysokości 911 zł za miesiąc.

– Mieszkania w inwestycji Młody Grunwald charakteryzują się przede wszystkim ustawnością przestrzeni, która daje mieszkańcom bardzo dużo możliwości w zakresie aranżacji wnętrz. Przykładem są mieszkania z antresolą, których powierzchnia sięga nawet 50 m2 . Dodatkową przestrzeń można w dowolny sposób zagospodarować i nadać jej osobisty, a zarazem funkcjonalny charakter, urządzając na przykład domową bibliotekę, strefę odpoczynku, czy kolejną łazienkę – mówi Andrzej Gutowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ronson Development.

Lokalizacja inwestycji zapewnia wszystkie wygody życia codziennego łącznie z infrastrukturą usługowo-handlową. Młody Grunwald jest ciekawą propozycją dla rodzin, jak również młodych osób lubiących aktywnie spędzać czas. Na terenie samego osiedla funkcjonuje przedszkole, a bezpośrednio obok szkoła językowa. W odległości trzech minut od osiedla znajduje się jeden z najpopularniejszych terenów rekreacyjnych w Poznaniu, tj. Lasek Marceliński, który oferuje aktywnym mieszkańcom bogatą siatkę ścieżek spacerowych na ponad 15 km, szlaki rowerowe, konne, a także górkę saneczkową. Jednocześnie lokalizacja projektu i szybki dostęp do wszystkich form komunikacji miejskiej pozwala na dojazd do centrum Poznania w ciągu 10 minut.

W ofercie inwestycji Młody Grunwald znajdują się kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe z dużymi, panoramicznymi oknami. Pomieszczenia w poszczególnych mieszkaniach łącznie z kuchnią są bardzo dobrze doświetlone i wszystkie posiadają balkony, a część także tarasy lub ogrody o powierzchni nawet do 174 m2 . Ceny mieszkań oferowanych w inwestycji Młody Grunwald zaczynają się już od 5800 zł brutto za m2 i kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych (MdM).

Pierwszy i drugi etap projektu, w którym dostępne są jeszcze gotowe mieszkania rodzinne, zostały oddane do użytku na początku tego roku. Trzeci etap ze 104 mieszkaniami i 4 lokalami użytkowymi jest obecnie w budowie, a jego zakończenie planowane jest na III kwartał 2017 r.

źródło: http://ronson.pl