AKTUALNOŚCI

Ronson wprowadza do sprzedaży drugi etap osiedla Moko na Mokotowie

Ronson Development rozpoczyna sprzedaż mieszkań w drugim etapie osiedla Moko przy ul. Magazynowej w warszawskiej dzielnicy Mokotów, w pobliżu Galerii Mokotów. W ramach drugiego etapu powstaje 160 mieszkań o powierzchniach od 29 m 2 do 139 m2 . Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2016 r.

Osiedle Moko, źródło: http://moko.ronson.pl/galeria_zdjec/wizualizacje/

Osiedle Moko, źródło: http://moko.ronson.pl/galeria_zdjec/wizualizacje/

W odpowiedzi na szybko wyczerpującą się ofertę pierwszego etapu Moko zdecydowaliśmy o przyspieszeniu naszych planów i już teraz wprowadzamy do sprzedaży drugi, a zarazem ostatni etap osiedla. Dzięki doskonale skomunikowanej lokalizacji w pobliżu Galerii Mokotów czyniącej z projektu dobrą okazję inwestycyjną, Moko cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Osiedle Moko będzie cechować wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Mieszkania będą posiadały drewniane okna, przestronne balkony, a lokale na ostatnich kondygnacjach tarasy o powierzchni nawet 126 m2 . Ponadto pomiędzy budynkami powstaje zielony dziedziniec z bogatą roślinnością. W ofercie znajduje się pełen przekrój rozkładów – od kawalerek po lokale 4-pokojowe. Ceny zaczynają się od 7950 zł brutto za m 2 .

W ramach specjalnej oferty przedsprzedażowej, która potrwa do 10 marca ceny mieszkań objęte są 5-procentowy rabatem. Inwestycję będzie można zobaczyć bliżej podczas Dni Otwartych zaplanowanych na weekend 14-15 marca.

Moko jest położone przy ul. Magazynowej na Mokotowie, w pobliżu nowoczesnych kompleksów biurowych i znanych warszawskich parków: Królikarnia i Pola Mokotowskie. Lokalizacja osiedla oferuje bliskość Galerii Mokotów, rozwiniętą komunikację publiczną – metro (stacja Wierzbno), autobusy, tramwaje oraz infrastrukturę edukacyjną, sportową i kulturalną.

Osiedle Moko składa się z czterech budynków powstających w dwóch etapach. Łącznie powstaną 324 mieszkania (164 w ramach pierwszego etapu i 160 w drugim etapie) oraz 24 lokale usługowe. Generalnym wykonawcą obu etapów jest firma Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada Pracownia Jems Architekci. Więcej informacji: www.moko.ronson.pl


Wyświetl większą mapę

źródło: http://ronson.pl