AKTUALNOŚCI

Rozwój BNP Paribas Real Estate na terenie Czech

BNP Paribas Real Estate, wiodąca, międzynarodowa firma doradcza będąca liderem na wielu rynkach nieruchomości Europy Zachodniej, rozwija swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej. Na lokalnym rynku BNP Paribas Real Estate świadczy obecnie usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, rynków kapitałowych, pośrednictwa oraz wycen.

Patrik Packun

Patrik Packun

W ramach rozwoju działalności firmy do zespołu BNP Paribas Real Estate dołączyło dwóch ekspertów posiadających wiedzę i doświadczenie zdobyte na lokalnych rynkach nieruchomości: Patrik Packun oraz Jaroslav Kocian.

Patrik Packun objął stanowisko Dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami BNP Paribas Real Estate Czech Republic z siedzibą w Pradze. Będzie on odpowiedzialny za fukcjonowanie i rozwój linii biznesowej Zarządzania Nieruchomościami, a jego bezpośrednim przełożonym będzie Grzegorz Dudziak, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland.

Patrik posiada czternaście lat doświadczenia na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności w sektorze centrów handlowych, z których osiem spędził na stanowisku dyrektora centrum handlowego Plzen Plaza. W trakcie swojej kariery zawodowej piastował on stanowiska kierownicze w znanych firmach międzynarodowych: Carrefour, Ahold, Donaldson oraz Kleppiere. Posiada on szerokie doświadczenie w obszarze zarządzania, finansów, marketingu oraz kwestii technicznych. Patrik posiada dyplom magistra w dziedzinie Zarządzania Przedsiębiorstwem.

Jaroslav Kocian dołączył do zespołu BNP Paribas Real Estate Czech Republic w Pradze po prawie 5 latach przepracowanych w środowisku Wielkiej Czwórki. Jego doświadczenie w zakresie fuzji i przejęć w czasie pracy dla KPMG obejmowało świadczenie usług doradztwa przy największych transakcjach na czeskim rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych, a także wielu innych projektach z zakresu rynku nieruchomości komercyjnych. W BNP Paribas Real Estate Czech Republic będzie on odpowiedzialny za projekty w obszarze rynków kapitałowych i wycen oraz wspierać będzie działania ukierunkowane na pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych na rynku czeskim. Jaroslav posiada dyplom magistra w dziedzinie Zarządzania Finansami. Zna język angielski oraz niemiecki.

Źródło: www.bnpparibas.media.pl