AKTUALNOŚCI

Savills dołączył do grona Gazel Biznesu

Z dniem 27 grudnia 2016 roku Savills dołączył do prestiżowego grona laureatów Gazel Biznesu 2016 – rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Wyróżnienie jest przyznawane przez dziennik Puls Biznesu od 2000 roku a jego głównym założeniem jest promowanie przedsiębiorstw cieszących się dobrą reputacją i osiągających ponadprzeciętne wyniki finansowe.

W ramach rankingu Gazele Biznesu 2016 badane były wyniki finansowe 4386 firm za pełne trzy poprzedzające lata, czyli 2013, 2014 i 2015. W tym okresie Savills odnotował średni wzrost przychodów o 148%, zajmując w zestawieniu ogólnopolskim 1325 miejsce i 290 miejsce w województwie mazowieckim. O tytuł Gazeli Biznesu ubiegały się firmy, które spełniły szereg warunków: rozpoczęły działalność przed rokiem 2013 i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś, w latach 2013-2015 z roku na rok odnotowywały wzrost przychodów i ani razu nie zarejestrowały straty. Za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw odpowiadała wywiadownia gospodarcza Coface Poland.

„Obecność w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw na polskim rynku jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i dużym osiągnięciem, zwłaszcza w czasach zmiennych realiów gospodarczych. Savills dynamicznie się rozwija – tylko w tym roku otworzyliśmy nowe biuro w Krakowie i dodaliśmy nową linię biznesową do wachlarza naszych usług, a na początku roku zmieniamy siedzibę w Warszawie na większą. Rynek nie pozostaje obojętny na tak intensywny wzrost. To co nas wyróżnia, to nie tylko dbałość o jakość usług ale też kultura organizacyjna oparta na przedsiębiorczości i wysokich standardach etycznych, co uważam za decydujący czynnik naszego sukcesu.”, mówi Tomasz Buras, Dyrektor Zarządzający Savills Polska.  

Ceremonia wręczenia nagród Gazele Biznesu 2017 dla firm z województwa mazowieckiego odbędzie się 14 marca w Warszawie.

Źródło: Savills