AKTUALNOŚCI

Savills doradza Pentakomp w wynajmie ponad 1 500 m kw. powierzchni biurowej

Savills reprezentował firmę Pentacomp Systemy Informatyczne w wynajmie ponad 1 500 m kw. powierzchni biurowej w budynku Blue Office przy Al. Jerozolimskich w Warszawie.

Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. to niezależny producent rozwiązań informatycznych i dostawca profesjonalnych usług IT z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Firma wprowadzi się do Blue Office we wrześniu 2015 roku.

Dariusz Karwański, associate w Dziale Powierzchni Biurowych Savills, komentuje: „Blue Office oferuje nowoczesną powierzchnię biurową na atrakcyjnych warunkach. Dużym atutem obiektu jest bliskość centrum handlowego Blue City, w którym znajduje się około 200 sklepów i punktów usługowych oraz ponad 20 restauracji i kawiarni. Warto zwrócić uwagę także na liczbę dostępnych miejsc parkingowych – Blue Office zapewnia ich znacznie więcej niż jakikolwiek inny budynek w okolicy”.

Blue Office to budynek biurowy klasy B+, zlokalizowany przy Al. Jerozolimskich 179, w kompleksie centrum handlowego Blue City. Budynek charakteryzuje otwarta architektura i elastyczność, zarówno w stosunku do dużych, jak i małych najemców. Dzięki modułowej budowie, możliwe jest wynajęcie biura już od 15 m kw. Natomiast unikalna charakterystyka poziomów sprawia, że  maksymalna powierzchnia jednego piętra należy do jednej z największych na rynku i wynosi 4 700 m kw.

Źródło: Savills