AKTUALNOŚCI

Savills otwiera nowy dział

Karolina Klepka dołączyła do Savills jako konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych. Karolina jest pierwszym pracownikiem nowo utworzonego działu, który docelowo będzie liczył sześć osób. Pozostali jego członkowie dołączą do Savills pomiędzy wrześniem 2016 i styczniem 2017 roku.

K.Klepka

Na nowym stanowisku Karolina będzie odpowiedzialna za wynajem powierzchni, monitorowanie rynku w regionie Warszawy i centralnej Polski oraz za utrzymanie i rozwijanie relacji z istniejącymi klientami. Zadaniem Karoliny będzie również poszukiwanie nowych możliwości biznesowych dla rozwoju działu.

„Mam ogromną przyjemność powitać Karolinę w Savills. Otrzymała odpowiedzialną rolę przygotowania gruntu pod nowy dział. Karolina posiada odpowiednie doświadczenie i predyspozycje więc jestem pewien, że doskonale sobie poradzi. Jednocześnie świętujemy sukces Savills w Polsce, jakim jest uruchomienie nowej linii biznesowej, która uzupełnia naszą ofertą usług transakcyjnych. Biorąc pod uwagę strategiczne położenie Polski na logistycznej mapie Europy oraz dynamiczny wzrost sektora e-commerce, rynek powierzchni magazynowych stale rośnie. Od dwóch lat obiekty magazynowe zyskują na popularności wśród inwestorów i wszystko wskazuje na to że ten trend będzie długofalowy”, mówi Tomasz Buras, Dyrektor Zarządzający Savills Polska.

Karolina jest absolwentką Politechniki Warszawskiej z dyplomem z zakresu Zarządzania Nieruchomościami i Gospodarki Przestrzennej. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Jones Lang LaSalle, The Royal Bank of Scotland i Sharp Electronics.