AKTUALNOŚCI

Savills pośredniczył w wynajmie ponad 1600 mkw. w Poleczki Business Park

Savills pośredniczył w wynajmie 1 614 mkw. w Poleczki Business Park, nowoczesnym parku biurowym, realizowanym przez UBM i CA Immo przy ul. Poleczki w Warszawie.

Poleczki Business Park, Źródło: www.savills.pl

ADT Group Sp. z o.o., firma zajmująca się sprzedażą oraz wdrażaniem usług i rozwiązań z zakresu IT, wprowadzi się do Poleczki Business Park w marcu 2015 roku i zajmie 310 mkw.

Candela Sp. z o.o., jest przedstawicielem handlowym i serwisowym światowych producentów systemów medycznych. Firma zajmuje się dystrybucją m.in. aparatury do radioterapii onkologicznej, systemów dozymetrycznych oraz systemów radio i neurochirurgii. W Poleczki Business Park spółka wynajęła 614 mkw. i wprowadzi się do nowego biura w lutym 2015 roku.

Firma związana z branżą sportową – Funky Sport s.c., dołączy do grona najemców Poleczki Business Park w maju 2015 roku i zajmie 251 mkw.

Marel Sp. z o.o. światowy dostawca zaawansowanych systemów i usług w zakresie przetwórstwa drobiu, ryb i mięsa, wprowadzi się do Poleczki Business Park w marcu 2015 r. i zajmie 360 mkw. powierzchni biurowej oraz 79 mkw. powierzchni magazynowej.

Kompleks biurowy Poleczki Business Park znajduje się u zbiegu ulic Poleczki i Osmańskiej, w odległości 3km od warszawskiego lotniska oraz w sąsiedztwie dróg ekspresowych S2 i S79. Obiekt jest bardzo dobrze zlokalizowany pod względem komunikacyjnym: bezpośrednio przy kompleksie  znajduje sie przystanek  autobusowy dla 4 linii autobusowych oraz stacja rowerów Veturillo. Kompleks Poleczki Business Park jest realizowany zgodnie z koncepcją budownictwa zrównoważonego. Budynki należące do drugiej fazy zostały wyróżnione złotym certyfikatem LEED w kategorii CS (Core and Shell).

Źródło: www.savills.pl