AKTUALNOŚCI

Savills reprezentował Boston Scientific w wynajmie biura w Q22

Boston Scientific, reprezentowany przez Zespół Reprezentacji Najemcy firmy Savills, zajmie docelowo 2 000 m kw. powierzchni biurowej w biurowcu Q22 w Warszawie. Deweloperem budynku jest polska spółka Echo Investment.

Q22 (1)_small

Nadzór nad aranżacją powierzchni nowego biura Boston Scientific będzie prowadził Dział Doradztwa Budowlanego i Zarządzania Projektami Savills.

Boston Scientific to światowy lider w produkcji i sprzedaży sprzętu medycznego, posiadający 23 000 pracowników i obroty na poziomie 7,380 mld USD w 2014. Od ponad 30 lat, firma rozwija mniej inwazyjne metody leczenia, poprzez różnorodny asortyment innowacyjnych produktów, technologii i usług dla szerokiego zakresu specjalności medycznych.

 „W związku z wymogami korporacyjnymi, proces najmu okazał się dla nas czasochłonny i skomplikowany, dlatego cieszę się, że na wszystkich etapach towarzyszył nam zespół doradców Savills. Ich znajomość rynku, partnerskie podejście i profesjonalizm były dla nas niezastąpione. Z niecierpliwością będziemy czekać na relokację do nowego biura w Q22 w czwartym kwartale tego roku. Boston Scientific jest obecnie najemcą Babka Tower – starszej inwestycji biurowej Echo Investment. Cenimy sobie dotychczasową współpracę, i cieszy nas myśl o kontynuacji udanych relacji w nowej siedzibie.”, mówi Mariusz Knap z Boston Scientific.

„Wierzę, że wartości korporacyjne pielęgnowane przez Boston Scientific zostaną odzwierciedlone przez ich nową warszawską siedzibę. Q22 to połączenie innowacyjności i funkcjonalności w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Jestem przekonany, że budynek spełni wysokie wymagania naszego klienta i będzie atrakcyjnymi miejscem pracy dla jego pracowników.”, mówi Jarosław Pilch, szef Działu Reprezentacji Najemcy Savills.