AKTUALNOŚCI

Savills reprezentował Lowcosttravelgroup w wynajmie 2 500 m kw. powierzchni biurowej w Krakowie

Savills reprezentował Lowcosttravelgroup Ltd. w wynajmie 2 500 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w biurowcu K1 w Krakowie.

k1

Źródło: Savills

Lowcosttravelgroup, wiodący dostawca usług turystycznych z internetową bazą tanich ofert podróży, wprowadził się do nowego biura 25 września, początkowo zajmując powierzchnię 1 200 m kw. Kolejne 1 300 m kw. zostanie przekazane nowemu najemcy w listopadzie br. po zakończeniu prac aranżacyjnych.

“Nowa siedziba Lowcosttrawelgroup – biurowiec K1, to wiodąca lokalizacja dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Krakowie. Zakończona gruntowna modernizacja znacznie poprawiły standard budynku i podniosły jego atrakcyjność. Jestem przekonany, że powierzchnia biurowa będzie w pełni spełniała oczekiwania Lowcosttravelgroup i stworzy komfortowe miejsce pracy dla nowych pracowników”, mówi Tomasz Subocz, szef  Działu Reprezentacji Najemcy w Savills.

Biurowiec K1 o łącznej powierzchni najmu 12 800 m kw. to najwyższy (76-metrowy) budynek w Krakowie, który wyróżnia charakterystyczna architektura i niebieska kolorystyka. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta przy Al. Pokoju 1 zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami Krakowa. W pobliżu biurowca znajdują się Dworzec Główny, Galeria Kazimierz, bulwary Wisły oraz liczne hotele. Właścielem budynku K1 jest Pramerica Real Estate Investors.

Źródło: Savills