AKTUALNOŚCI

Savills wprowadza nową markę do Galerii Mokotów

Zespół Powierzchni Handlowych Savills reprezentował francuską markę naczyń kuchennych premium Le Creuset w wynajmie pierwszego w Polsce salonu firmowego, zlokalizowanego w Galerii Mokotów w Warszawie. Marka Le Creuset, znana przede wszystkim z emaliowanych naczyń żeliwnych o bogatej kolorystyce oraz akcesoriów kuchennych, otworzy 53 m kw. salon na parterze Galerii Mokotów we wrześniu tego roku.

Cieszymy się, że możemy wspierać Le Creuset w ekspansji marki w Polsce. Savills ma wkład w rozwój wielu najemców w całej Europie i wierzymy, że nasze doświadczenie będzie pomocne przy wprowadzaniu Le Creuset na polski rynek”, mówi Jarosław Tutaj, Dyrektor Działu Powierzchni Handlowych Savills.      

Założona w 1925 roku francuska marka Le Creuset to firma z wielkimi tradycjami w produkcji najwyższej jakości naczyń żeliwnych,  eleganckich akcesoriów kuchennych oraz akcesoriów do wina. Obecnie wytwarza ok. 65 % światowej produkcji naczyń żeliwnych, od najbardziej znanych i cenionych emaliowanych garnków żeliwnych, przez patelnie, brytfanny, grille, woki na klasycznych akcesoriach i przyborach kuchennych kończąc. Marka jest dobrze znana jest z produkcji klasycznych naczyń do gotowania o tradycyjnym wzornictwie, które nie uległo większym zmianom przez ostatnie 50 lat ich produkcji.

źródło: mat. prasowe