AKTUALNOŚCI

Savills wyłącznym agentem NOBILIS we Wrocławiu

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, został wyłącznym agentem budynku biurowego Nobilis Business House we Wrocławiu. Prestiżowa lokalizacja, doskonałe skomunikowana w ramach miasta, nowoczesne udogodnienia i klasyczna architektura biznesowa to główne zalety tego obiektu, którego deweloperem jest Echo Investment S.A. Nobilis Business House o łącznej powierzchni 14 906 m kw. zostanie oddany do użytkowania w sierpniu b.r.

cam04_final

„Cieszymy się, że spółka Echo Investment powierzyła Savills komercjalizację Nobilis Business House. Wierzymy w powodzenie tego projektu, nie tylko ze względu na architekturę i nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale przede wszystkim ze względu na jego biznesowo-akademicką lokalizację. Biurowiec jest usytuowany przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Wrocławia, obsługiwanych przez 7 linii tramwajowych oraz 17 linii autobusowych. Budynek z jednej strony niemal przylega do Pasażu Grunwaldzkiego, do którego najemcy będą mieć bezpośrednie przejście, z drugiej zaś sąsiaduje z licznymi inwestycjami komercyjnymi, budynkami akademickimi, dzięki czemu okolica jest bogata w liczne udogodnienia.”, mówi Magdalena Nowak, regional manager w Dziale Powierzchni Biurowych Savills.

Nobilis Business House to budynek biurowy klasy A, o łącznej powierzchni netto 14 906 m kw. zlokalizowany przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej we Wrocławiu. Jedną z zalet inwestycji jest jej unikalna lokalizacja – tuż obok centrum handlowego Pasaż Grunwaldzki z dostępem do parkingu wielopoziomowego. Budynek Nobilis to nowoczesna, a zarazem ponadczasowa architektura. Duże, przeszklone okna zapewniają optymalny dostęp światła dziennego i nadają szlachetności i elegancji. Przestrzeń biurowa wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zapewniają wysoki komfort pracy użytkownikom budynku. Najemcy będą mieli możliwość korzystania z kantyny, zaplecza konferencyjnego, udogodnień dla rowerzystów, punktów usługowych i handlowych w budynku oraz w jego bezpośrednim otoczeniu – zarówno w sąsiedniej galerii handlowej jak i na parterach budynków wokół.