AKTUALNOŚCI

Savills zatrudnia w Krakowie

Od 1 lipca 2016 wraz z otwarciem biura Savills w Krakowie do działu Powierzchni Biurowych na stanowisko Konsultanta dołączył Carlos Panek Soares de Araújo. Carlos będzie odpowiedzialny zarówno za reprezentowanie właścicieli nieruchomości obsługiwanych przez Dział Reprezentacji Wynajmującego jak i najemców, klientów Działu Reprezentacji Najemcy.  

„Witamy Carlosa w Savills. Otwarcie biura w Krakowie jest znaczącym krokiem w rozwoju naszej firmy w Polsce. Na Carlosa czeka ważne zadanie reprezentowania usług Savills na rynku lokalnym oraz wspierania naszych klientów, ale dzięki swojemu doświadczeniu z pewnością podoła temu zadaniu a jego umiejętności językowe wpłyną pozytywnie na różnorodność obsługiwanych przez nas najemców i wynajmujących.” mówi Dorota Ejsmont, Head of Landlord Representation.

Carlos posiada wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania oraz historii zdobyte na Uniwersytecie Jagiellońskim; biegle włada językiem portugalskim, angielskim i polskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w krakowskiej agencji nieruchomości Fisheye Properties, gdzie zajmował się reprezentacją wynajmującego.

Źródło: Savills