AKTUALNOŚCI

Sieć Intermarché otworzyła 58. stację paliw

Sieć supermarketów Intermarché otworzyła 9 listopada kolejną stację paliw. 58 już obiekt tej sieci uruchomiono w Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie). Tym samym Intermarché umocniło swoją pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji benzynowych. Punkt w Suchej Beskidzkiej oferuje zmotoryzowanym wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach.

Źródło: Materiały prasowe

Stacja paliw Intermarché w Suchej Beskidzkiej działa przy supermarkecie pod tym samym szyldem i zlokalizowana jest przy ul. Adama Mickiewicza 36B. Jest to jednocześnie siódma, otwarta w tym roku przez sieć, stacja benzynowa w Polsce.

Punkt w Suchej Beskidzkiej czynny jest przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. W ofercie stacji znajduje się benzyna Pb95 i 98, oraz olej napędowy. Wszystkie paliwa dostarczane są przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. natomiast  Gaspol S.A. jest dostawcą 11kg domowych butli gazowych. Paliwa poddawane są bieżącej kontroli jakości BAQ (Badanie Analityczne Jakości), która realizowana jest przez Orlen Laboratorium Sp. z o.o. Zmotoryzowani mogą zatankować paliwo na jednym z czterech stanowisk. Przy stacji Intermarché w Suchej Beskidzkiej działa ponadto sklepik, o powierzchni 54m2 oferujący klientom blisko 1000 produktów, w tym artykuły spożywcze i przemysłowe oraz akcesoria motoryzacyjne, a także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz  hot dogami.

Otwarcie stacji paliw w Suchej Beskidzkiej umocniło pozycję Intermarché jako lidera na rynku przymarketowych stacji paliw w Polsce. Sieć ma w założeniu stałe zwiększania liczby swoich obiektów, tak, aby działały one przy każdym istniejącym supermarkecie Intermarché, tam gdzie jest to możliwe.

– Cieszymy się, że nie tylko zachowaliśmy naszą pozycję lidera w segmencie przymarketowych stacji paliw, ale że udało nam się jeszcze bardziej ją wzmocnić. Planujemy wciąż rozbudowywać naszą sieć, dlatego jeszcze w tym roku otworzymy kilka takich obiektów w różnych częściach Polski – podkreślaAleksander Hołoga, Kierownik Działu Stacji Paliw Intermarché.