AKTUALNOŚCI

Stratos Office Center z nowym najemcą

Kancelaria BWW Law & Tax zajmie ponad 820 mkw. w warszawskim biurowcu należącym do Kulczyk Silverstein Properties. Firma specjalizuje się w kompleksowym doradztwie prawnym w zakresie prawa gospodarczego.

4eaab7da9483a_Stratos_1Piotr Trzciński, Director of Asset Management w Kulczyk Silverstein Properties: Cieszymy się, że tak wymagający najemca, docenił nie tylko standard i lokalizację, ale także jakość zarządzania w budynku Stratos. Wierzę, że nowa siedziba kancelarii stanie się wizytówką obiektu i będzie kolejnym przykładem niesztampowego podejścia do aranżacji nowoczesnego środowiska pracy. Dołożymy starań, żeby nowe biuro korespondowało z reputacją jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm prawniczych na polskim rynku.

Kompleksowe doradztwo prawne

BWW Law & Tax doradza polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom od ponad 12 lat. Obecnie zespół liczy ponad 30 prawników z różnych dziedzin prawa, którzy zapewniają kompleksową obsługę prawną dla firm z różnych sektorów, w tym m.in.: sektora nieruchomości, IT, telekomunikacyjnego, finansowego, budowalnego, chemicznego czy energetycznego. Kancelaria jest rekomendowana przez prestiżowe wydawnictwo The Legal 500 Europe, Middle East & Africa w dziedzinie prawa obrotu nieruchomościami, fuzji i przejęć, doradztwa korporacyjnego, postępowań sądowych i arbitrażowych, bankowości i finansów, restrukturyzacji, TMT oraz w doradztwie podatkowym.

„Planowana na kwiecień 2015 r. zmiana siedziby kancelarii jest związana z dynamicznym rozwojem firmy. W związku z realizacją coraz większej liczby projektów dla naszych Klientów, zdecydowaliśmy się na powiększenie powierzchni biurowej w budynku zarządzanym przez spółkę Kulczyk Silverstein Properties, należącą do grona Klientów BWW Law & Tax. Stratos Office Center jest nowoczesnym biurowcem w bardzo korzystnej lokalizacji, jesteśmy przekonani, że zapewni nam komfortowe warunki pracy i rozwoju” – powiedział Michał Wielhorski, wspólnik kancelarii BWW Law & Tax.

Źródło: KS Prop