AKTUALNOŚCI

Sukces otwarcia centrum Ferio Wawer

Ponad 50 tys. osób odwiedziło centrum handlowo-usługowe Ferio Wawer w czasie ostatniego weekendu. Otwarcie centrum koordynował jego zarządca – Savills Property Management.

Mieszkańcy warszawskiej dzielnicy Wawer i jej okolic mogli liczyć nie tylko na specjalne promocje, ale też na wiele atrakcji, a przede wszystkim finały Talent Show!  Wydarzenie poprowadził znany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz.

Castingi do konkursów „Zostań Twarzą Ferio Wawer” oraz „Zostań Gwiazdą Ferio Wawer” rozpoczęły się w weekend poprzedzający otwarcie centrum, w Wawerskim Centrum Kultury. W finale wzięło udział 50 osób, których oceniali: była Miss Polonia Marcelina Zawadzka, aktorka i modelka Emilia Warabida, słynny choreograf Agustin Egurrola i znany z popularnego „Tańca z Gwiazdami”, tancerz Robert Kochanek. W jury zasiadał także artysta Philippe Chauvin oraz przedstawiciel właściciela centrum – Maciej Krenek z RE project development.

„Cieszymy się, że otwarcie Ferio Wawer przyciągnęło taką dużą liczbę lokalnych mieszkańców z rodzinami, gdyż to głównie do tej grupy skierowana jest oferta handlowo-usługową. Dążymy do tego, żeby centrum stało się popularnym miejscem spotkań i rekreacji lokalnej społeczności. Nasza długofalowa strategia opiera się na współpracy z Wawerskim Centrum Kultury, z którym już planujemy kolejne inicjatywy.”, mówi Marta Mikołajczyk-Pyrć, portfolio manager w Dziale Kompleksowego Zarządzania Nieruchomościami Savills.

źródło: savills.pl