AKTUALNOŚCI

TomTom bierze 1 000 mkw. w łódzkim biurowcu ORION Business Tower

TomTom, światowy lider w branży produktów do nawigacji, podglądu ruchu drogowego i map, podpisał umowę najmu prawie 1 000 mkw. powierzchni biurowej w ORION Business Tower w Łodzi. Firma zajmie najwyższe piętra w budynku.

ORION Business Tower, źródło: mat. marketingowe JLL

ORION Business Tower, źródło: mat. marketingowe JLL

Najemcę w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjowania warunków najmu wspierali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Zarządcą ORION Business Tower jest NAI Estate Fellows, który w tej transakcji reprezentował właściciela obiektu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż TomTom dołączył do grona Najemców. Jednocześnie cieszymy, że nasz obiekt spełnił oczekiwania tak wymagających klientów”, mówi Bartosz Pustuł, Dyrektor Działu Zarządzania NAI Estate Fellows.

Izabela Ciszewska, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL, komentuje: „Podpisanie przez TomTom umowy najmu to kolejny dobry sygnał dla łódzkiego rynku biurowego. Zainteresowanie najemców utrzymuje się na wysokim poziomie – porównywalnym z bardzo dobrym 2014. Na koniec I półrocza 2015 popyt brutto wyniósł ponad 23 000 mkw., a w całym ubiegłym roku 45 700 mkw.

ORION Business Tower oferuje ok. 10 000 mkw. powierzchni biurowej na 16 kondygnacjach. Wielkim atutem budynku jest lokalizacja – obiekt położony jest w ścisłym centrum Łodzi u zbiegu głównej miejskiej arterii – Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza, w pobliżu przystanków transportu publicznego. ORION może pochwalić się również dobrym dojazdem do Portu Lotniczego Łódź oraz dworców kolejowych – Łodzi Fabrycznej i Kaliskiej. Bardzo dużym udogodnieniem dla najemców jest także bliskość centrum handlowego Galeria Łódzka i ul. Piotrkowskiej z jej rozbudowaną ofertą gastronomiczną i rozrywkową.

źródło: mat. marketingowe JLL