AKTUALNOŚCI

Vastint kupuje tereny inwestycyjne w Polsce

Vastint Poland pozyskała nowe tereny inwestycyjne. Pierwsza z zakupionych działek, o powierzchni ponad 14 ha, położona jest przy ul. Żwirki i Wigury w sąsiedztwie międzynarodowego lotniska im. Chopina w Warszawie. W tej lokalizacji, Vastint planuje realizację projektu komercyjnego. Druga działka o powierzchni 6,5 ha, zlokalizowana przy ul. Angielska Grobla w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta w Gdańsku, zostanie przeznaczona głównie pod funkcje mieszkaniowo-usługowe.

Business Garden Poznan - Źródło - Vastint

Business Garden Poznan – Źródło – Vastint

„Niedawny zakup terenów inwestycyjnych jest elementem naszej strategii długoterminowego zaangażowania spółki na polskim rynku nieruchomości i zabezpieczeniem stabilnego rozwoju jej działalności. Odnośnie pozyskanych lokalizacji mamy ambitne plany, które zostaną urzeczywistnione w ciągu najbliższych kilku lat. W pierwszej kolejności chcemy jednak skoncentrować się na inwestycjach, nad którymi pracujemy od dłuższego czasu, tj. kolejnym etapie kompleksu Gdynia Waterfront oraz Business Garden Poznań. W przeciągu roku zamierzamy wystartować także z dwoma projektami mieszkaniowymi w Poznaniu i Gdańsku ” – mówi Roger Andersson, Dyrektor Zarządzający Vastint Poland.

Do tej pory Vastint z powodzeniem realizowało szereg projektów biurowych, parków biznesowych i hoteli w dużych miastach na terenie Polski. Przykładem są kompleksy biurowe Business Garden w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, które wyróżnia ponadprzeciętny udział terenów zielonych, doskonałe skomunikowanie, przyjazne środowisku rozwiązania i wreszcie unikalny program Hospitality.

Źródło: www.vastint.eu