AKTUALNOŚCI

Vestor Dom Maklerski wybrał Q22

Do grona najemców warszawskiego biurowca Q22 dołączy Vestor Dom Maklerski. Firma przeniesie swoją siedzibę w drugiej połowie tego roku.

RTEmagicC_Q22_2nd_February_2016__2_.JPG

Źródło: Echo Investment

Vestor Dom Maklerski jest jedną z najszybciej rozwijających się niezależnych krajowych instytucji finansowych. Kadra zarządzająca to menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym zdobywanym między innymi w międzynarodowych bankach inwestycyjnych, firmach konsultingowych oraz departamentach wealth management. W Q22 nowa siedziba firmy zajmie 1 080 mkw. na 29 piętrze.

„Tacy najemcy jak Vestor DM są najlepszym potwierdzeniem najwyższej jakości i prestiżu naszej inwestycji. O każdej podpisanej umowie decydują indywidualne warunki dobrane pod oczekiwania i potrzeby klienta. Tak też było i tym razem. Vestor DM to firma z bogatym doświadczeniem i renomą. Cieszę się, że udało nam się spełnić jej wymagania. Na przełomie roku podpisaliśmy kilka umów najmu. Luty pod tym względem zapowiada się nie mniej interesująco.” – mówi Michał Żelski z Echo Investment.

„Specjalizujemy się w bankowości inwestycyjnej dla przedsiębiorstw i usługach private brokerage dla zamożnych klientów indywidualnych. Siedziba, obok wysokiej jakości świadczonych usług, jest jednym z czynników wpływających na postrzeganie firmy. Q22 to prestiżowa inwestycja o nowoczesnej architekturze w pełni spełniającej nasze oczekiwania.”- mówi Monika Dybała z Vestor Dom Maklerski.

Q22 to nowa inwestycja w centrum Warszawy, która przyszłym najemcom łącznie zaoferuje ponad 50 000 mkw. To pierwszy wysokościowiec zlokalizowany w ścisłym centrum stolicy powstający w ostatnich latach. W założeniu ma łączyć to co z perspektywy najemców jest najważniejsze: prestiż i doskonałą lokalizację. „Poszukiwaliśmy siedziby, która dla firmy Vestor stanie się jej wizytówką i która w znaczący sposób wpłynie na komfort i atmosferę pracy. Rekomendowaliśmy Q22 ze względu na optymalne warunki najmu, które na tle innych lokalizacji okazały się najbardziej korzystne” – przyznaje Łukasz Żelezik z agencji Colliers, pośredniczącej pomiędzy najemcą a deweloperem projektu, Echo Investment.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Jego nowoczesna, świetlista bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates. Jak przystało na prestiżową inwestycję w świetnej lokalizacji, w Q22 powstanie ogromne, reprezentacyjne przeszklone lobby. Piętro 14 przeznaczone zostało pod funkcje specjalne, takie jak m. in. centrum konferencyjne oraz klub fitness, część restauracyjna zlokalizowana będzie natomiast na piętrze 1.

W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 będą mogli korzystać z 348 miejsc. Do dyspozycji będą też miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80%). Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

Źródło: Echo Investment