AKTUALNOŚCI

Warszawski Oxygen Park sprzedany

Yareal, reprezentowany przez wyłącznego agenta BNP Paribas Real Estate Poland sfinalizował sprzedaż prestiżowego kompleksu biurowego klasy A, zlokalizowanego w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich.

oxygen_park_jpg_v2

Piotr Goździewicz, Dyrektor, Dział Rynków Kapitałowych, BNP Paribas Real Estate CEE prowadzący proces sprzedaży, mówi:

Transakcja ta jest doskonałym przykładem zainteresowania międzynarodowego kapitału warszawskimi nieruchomościami biurowymi klasy A, które niekoniecznie zlokalizowane są w centralnej części Warszawy. Apetyt inwestycyjny w regionie Europy Środkowej i Wschodniej jest nadal duży i jest wspierany przez szeroką dostępność kapitału dłużnego.

Oxygen Park charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, potwierdzoną marką dewelopera – firmy Yareal. Dbałość o detale już na etapie projektu architektonicznego umożliwiła stworzenie przyjaznej przestrzeni spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców.

– dodaje Rafał Proczek, Konsultant, Dział Rynków Kapitałowych, BNP Paribas Real Estate Poland, CEE.

Oxygen Park składa się z dwóch, w pełni wynajętych 6-piętrowych nowoczesnych budynków biurowych o powierzchni 18,474 mkw. Inwestycja ukończona w 2013 roku oferuje wysokiej jakości powierzchnie biurowe klasy A. Kompleks biurowy został zaprojektowany przez znaną pracownię JEMS Architekci. Parter obiektu został zaaranżowany w reprezentatywny sposób i przeznaczony częściowo na restaurację oraz kiosk. Ze względu na rozwiązania architektoniczne związane ze zrównoważonym rozwojem inwestycja posiada międzynarodowy certyfikat BREEAM z oceną Very Good a także nagrodę ESSA GREEN AWARD przyznaną przez CIJ Awards.