AKTUALNOŚCI

Webinterpret nowym najemcą w Gdański Business Center I

Savills reprezentował firmę WebInterpret, wiodącego dostawcę globalnych rozwiązań e-commerce, w wynajmie 2 100 mkw.powierzchni biurowej w Gdański Business Center I, budynku biurowym w Warszawie. WebInterpret wprowadzi się do nowego biura przy ul. Inflanckiej 4 w II kwartale 2015 r. Deweloperem obiektu jest międzynarodowa firma HB Reavis.

Gdański Business Center I, Źródło: www.savills.pl

Jarosław Pilch, associate w dziale powierzchni biurowych Savills, komentuje: „WebInterpret zdecydował się na wynajem biura w Gdański Business Center I ze względu na dogodną lokalizację i doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej. Ponadto, najemca docenił wysoki standard biurowca oraz jego kameralny charakter.”

Karol Wyka, senior leasing manager w HB Reavis mówi: „Jesteśmy dumni z tego, że do grona naszych najemców dołącza kolejna firma. Decyzja WebInterpret potwierdza, że Gdański Business Center I cieszy się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem nie tylko ze strony ekspertów branży nieruchomości, ale również firm poszukujących wysokiej klasy powierzchni biurowej. Kompleks, do którego już wkrótce wprowadzi się spółka WebInterpret, został wybrany ‘Najlepszym Projektem Biurowym Roku 2014’ w konkursie CIJ Awards oraz ‘Najlepszą Inwestycją Biurową Roku’ w Prime Property Prize 2014.”

Gdański Business Center jest zlokalizowany na warszawskim Muranowie, niedaleko stacji metra i PKP Dworzec Gdański, przy ulicy Inflanckiej. Jest to kompleks biurowy, oferujący w dwóch budynkach 46 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A+ i ponad 400 miejsc parkingowych. Obiekt charakteryzuje wysoka jakość zastosowanych rozwiązań architektonicznych i funkcjonalnych, które zostały zaprojektowane zgodnie z certyfikatem BREEAM.

Źródło: www.savills.pl