AKTUALNOŚCI

Wiecha na budynku Nobilis Business House

Nobilis Business House – nowoczesny biurowiec klasy A realizowany przez Echo Investment we Wrocławiu, obok Pasażu Grunwaldzkiego – osiągnął swój najwyższy punkt konstrukcyjny, a na budynku zawisła symboliczna wiecha.

źródło: www.echo.com.pl/

Nobilis Business House, źródło: www.echo.com.pl

“Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończyliśmy stan surowy, czego symbolem jest zawieszenie wiechy. Aktualnie prowadzone są prace elewacyjne i instalacyjne. Rozpoczęliśmy również montaż wind, a łagodna zima pozwoliła nam na start prac wykończeniowych. W sierpniu bieżącego roku planujemy uzyskanie pozwolenia na użytkowanie – mówi Marek Chmielewski, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Filmowa relacja z zawieszenia wiechy dostępna jest na kanale YouTube Echo Investment

„Nobilis Business House to trzeci budynek biurowy Echo Investment we Wrocławiu. Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku. Mamy już wynajęte 1 500 mkw. dla firmy z branży medycznej, a obecnie finalizujemy kolejną umowę na 4 500 mkw.  prowadzimy rozmowy z kolejnymi firmami zainteresowanymi otwarciem biur w Nobilisie.” – mówi Katarzyna Kubicka, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

Nobilis Business House wyróżnia nie tylko elegancka i ponadczasowa architektura, ale również doskonała lokalizacja. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej i główne arterie komunikacyjne Wrocławia pozwalają na szybki dojazd do centrum miasta. Nie bez znaczenia jest również sąsiedztwo Pasażu Grunwaldzkiego, wyższych uczelni i ścieżek rowerowych. Nobilis oferuje 16 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Na terenie inwestycji znajdzie się również jednokondygnacyjny parking podziemny. Użytkownicy biurowca będą mogli korzystać m.in. z systemu kontroli dostępu, szybkich windy, energooszczędnej klimatyzacji i wentylacji, systemu kontroli wilgotności powietrza, przyjaznego systemu oświetlenia. W projekcie Nobilis Business House znalazły się także 72 miejsca dla rowerzystów, a także szatnie z prysznicami i suszarniami. Najemcy będą mieli do dyspozycji również kantynę, punkty usługowe i miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jesienią ubiegłego roku budynek uzyskał certyfikat BREEAM Interim Excellebnt z bardzo wysokim wynikiem 72 proc.

źródło: www.echo.com.pl