AKTUALNOŚCI

Wola Park z firmą Bartek

7 maja do grona najemców Wola Parku dołączył sklep BARTEK. Największy producent obuwia dla dzieci w Polsce wzbogacił ofertę Centrum dedykowaną najmłodszym Klientom.

BARTEK to bardzo ceniony przez rodziców producent obuwia. Posiada ponad 42 salony firmowe w całej Polsce oraz 200 sklepów multibrandowych w kraju i ponad 250 placówek za granicą. Salon firmowy w Wola Parku zajmuje powierzchnię 61,70 mkw. i jest 5 sklepem marki w Warszawie. Każdego roku Klienci BARTKA mają do wyboru blisko 300 nowych wzorów w przeróżnych wersjach kolorystycznych. BARTEK tworzy obuwie w rozmiarach 17-40.

Cieszymy się, że firma BARTEK wzbogaci ofertę Wola Parku. Jest to producent oferujący dzieciom obuwie najwyższej jakości, które z pewnością docenią rodzice i oczywiście ich pociechy – zapewnia Dagmara Pozowska, kierownik centrum handlowego Wola Park.

Nad konstrukcją obuwia pracują specjaliści medycyny i antropologii, którzy dbają o to, by buty były dopasowane do wymagań rozwojowych dzieci. Właściwości zdrowotne i bezpieczeństwo produktów BARTEK potwierdza znak Zdrowa Stopa (nadany przez Instytut Przemysłu Skórzanego) oraz pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Firma powstała w 1991 roku. W ciągu 20 lat działalności BARTEK wyprodukował ponad 10 mln par butów. Mając na uwadze potrzeby swoich klientów, BARTEK w swojej ofercie posiada także wybrane modele obuwia Danielki, Langosta, Ipanema, Rider, kapci „bb” oraz asortyment dodatkowy w postaci skarpetek, rajstop, impregnatów do pielęgnacji obuwia i innych.

Źródło: Wola Park