AKTUALNOŚCI

Wygrywa najszybszy

Asstra Polska Sp. z o.o., polski oddział międzynarodowego lidera w dziedzinie logistyki firmy Asstra Forwarding AG, zmienił adres. Na mocy zawartej umowy przenosi główną siedzibę firmy do nowoczesnego kompleksu biurowego The Park Warsaw, zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Krakowiaków. Asstra Logistics zajmie powierzchnię 1300 mkw w nowo wybudowanym czwartym budynku kompleksu. Deweloperem The Park Warsaw jest White Star Real Estate, a eksperci z BNP Paribas Real Estate Poland wsparli Asstra Logistcs w poszukiwaniu powierzchni i negocjacji warunków umowy najmu.

Joanna Andryszczyk

Joanna Andryszczyk

Joanna Andryszczyk, Młodszy Konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland komentuje: „Proces przebiegł w rekordowo krótkim czasie i obfitował w gwałtowne zwroty akcji. Początkowo intencją najemcy była renegocjacja obecnej umowy najmu, ale z uwagi na dynamiczniejszy niż zakładano rozwój firmy, ostatecznie podjęto decyzję o relokacji.”

W obecnych realiach rynkowych liczy się już nie tylko elastyczność w  podejściu do klienta. Coraz bardziej na znaczeniu zyskuje szybkość reakcji i krótki czas przebiegu procesu negocjacji warunków umowy. – podkreśla Małgorzata Fibakiewicz, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Kampus biurowy The Park Warsaw zlokalizowany jest w stołecznej dzielnicy Włochy, na odcinku łączącym Aleje Jerozolimskie z centrami komercyjnymi Mokotowa. Kompleks oferuje doskonałe połączenie samochodem lub transportem publicznym z centrum oraz z innymi częściami miasta. Docelowo ma powstać dziesięć budynków biurowych klasy A o łącznej powierzchni najmu 110 000 mkw. Dla komfortu najemców na terenie kampusu przewidziano uruchomienie licznych restauracji, kawiarni, punktów handlowo – usługowych, klubu fitness czy przedszkola. Obecnie wybudowane są cztery budynki, wynajęte znanym polskim i międzynarodowym korporacjom, wyróżniające się nowoczesną architekturą ze starannie zaprojektowaną zielenią oraz przestronnym patio, na którym organizowane są liczne wydarzenia i atrakcje dla pracowników kompleksu. Projekt otrzymał końcowy certyfikat BREEAM z oceną doskonałą.

Źrodło: http://bnpparibas.media.pl/