AKTUALNOŚCI

Zdrofit dołącza do grona najemców Cedetu

Zdrofit – wiodąca sieć klubów fitness, otworzy jeden ze swoich klubów w budynku biurowym Cedet w Warszawie. Klub zaoferuje swoim klientom prawie 1 000 m2 powierzchni i zostanie otwarty już jesienią 2017 roku. Tym samym poziom komercjalizacji części usługowej budynku przekroczył 90%.

Źródło: Immobel

Źródło: Immobel

– Każdy z naszych projektów traktujemy w sposób indywidualny i tak też podchodzimy do doboru najemców. Cieszymy się, że do tego grona dołączy tak szanowana firma jak Zdrofit, która uzupełni ofertę usług dla najemców części biurowej budynku.  – zaznacza Bartłomiej Hofman, Prezes Zarządu Immobel Poland Sp. z o. o., inwestora projektu.

Zdrofit to warszawska sieć nowoczesnych klubów fitness. W ofercie znajdziemy ponad 60 rodzajów zajęć, realizowanych przez doświadczonych trenerów w salach wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt, zapewniający wysoki komfort ćwiczeń. Obecnie Zdrofit posiada 13 klubów na terenie Warszawy.

– Kluby Zdrofit wyróżniają się nowoczesnym wystrojem wnętrz oraz doskonałą obsługą klienta. Jesteśmy przekonani, że te elementy będą się świetnie komponowały z prestiżową lokalizacją i wysokim standardem budynku Cedet. – przyznaje Jakub Raniszewski, Członek Zarządu Zdrofit Sp. z o. o.

Cedet to jedna z pereł warszawskiej architektury powojennego modernizmu. Po odrestaurowaniu i rozbudowie łączyć będzie funkcję biurową z usługami. Do dyspozycji najemców będzie ponad 15 500 m2 powierzchni biurowej oraz ponad 7 000 m2 powierzchni handlowej, jak również parkingi podziemne dostępne również dla gości. Cedet otrzymał prestiżowy certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

Źródło: Immobel